З 25.02.19 по 01.03.19 в школі пройшов методичний тиждень «Від креативної особистості вчителя –до креативної особистості учня»
За цей час були проведені відкриті уроки, виховні заходи, різні форми методичної роботи, які були об’єднанні темою «Розвиток педагогічної майстерності вчителів, реалізація ними принципів особистісно орієнтованого навчання у формуванні творчої особистості з високими загальнолюдськими якостями ».
Усі уроки та заходи проведені на високому методичному рівні. Вчителі показали вміння вибору форм організації навчання які зумовлюються завданнями освіти і виховання, особливостями змісту різних предметів та їх окремих розділів, конкретним змістом занять, складом, рівнем підготовки і віковими можливостями учнів, використання нестандартних підходів до проведення уроків та виховних заходів.
Творчим підходом відзначалися уроки у вчителів: - Бабух Уляни Романівни (урок-практикум з використанням ІКТ «Буква «ї»,позначення нею сполучення звуків [йі]. Звуковий аналіз слів. Читання слів. Словникові вправи.
Протягом уроку вчителька вивчала букву «Ї» і її звукові значення, розвивала артикуляційно-слухові відчуття; формувала в учнів виразність читання віршованого тексту; виховувала любов та бережливе ставлення до природи.
- Николюк Ольги Іванівни, вчитель англійської мови (Урок «День народження і числівники 1-10»),
- Нусь Інни Василівни (Урок «Алгоритми з циклами»), вчителька формувала уявлення про алгоритми, вміння складати такі алгоритми, розвивала увагу, пам'ять, логічне мислення.
- Яреми Юлії Миколаївни, вчителька музики (Урок «Ритми та мелодії весни»), вивчала з учнями фольклор, пісні весняного циклу.
- Полянської Марії Михайлівни, вчителька фізики (Виховна година «Безпечний інтернет»), досліджувала позитивні і негативні наслідки інтернету; сприяла обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання. Вчителька мотивувала їх поширювати цю інформацію у своєму середовищі.
- Замбриборщ Валентина Григорівна (географічний квест «Суд над предметами»). Слухалась справа учня, який звинувачує шкільні предмети в недоцільності їх вивчення. Суд викликає експертів, які наводять цікаві приклади із програмового матеріалу їх практичне значеня в житті людини. Виступали експерти з математики, української мови, хімії, біології, фізики і інші. Рішення суду: на уроках заохочувати учнів до навчання використовуючи практичні заняття, досліди. Розкривати важливість значення кожного предмету.
- Хвесюк Любов Дмитрівна (Ділова- гра з педагогічними працівниками «Використання інтерактивних методів навчання на уроках»), де вчителі продемонстрували фрагменти уроків з використанням інтерактивних методів (мозковий штурм, робота в групах, займи позицію, робота в малих групах, акваріум, мікрофон).
- Бурсаковської Любові Михайлівни(математичний брейн-ринг), виховувала інтерес до математики, розвивала навики до усної лічби, логічне мислення, розвивала пізнавальні та творчі здібності в учнів, культуру колективного мислення.
Високу креативність у організації та проведенні позакласних заходів показали:
Погорецька Людмила Анатоліївна педагог-організатор, вчитель зарубіжної літератури заступник з виховної роботи Онуфрійчук Мар’яна Степанівна (вечір-реквієм «А сотню вже зустріли небеса»);
- вчитель зарубіжної літератури Онуфрійчук Мар’яна Степанівна (інсценізація «Бій з вітряками»); - загальношкільна лінійка 1-11 класи, Замбриборщ Валентина Григорівна вчитель географії, заступник з виховної роботи під час якої всі моляться кожного дня «За мир і спокій в Україні»;
- Круглий стіл «Навколишнє середовище», вчитель біології та хімії Собиль Галина Василівна.
Батьківський всеобуч:
Григорів Наталя Михайлівна директор школи, донесла до батьків про зміни в нормативно-правовій базі щодо освіти:
а) концепція реалізації державної політики у сфері реформування ЗСО «НУШ» на період до 2029р.
б) про порядок проведення державної підсумкової атестації (Наказ МОН № 1369 від 07.12.2018р.).
- Тренінг «Педагогіка партнерства як продуктивна форма взаємодії вчителя, учнів та батьків» провела Хвесюк Любов Дмитрівна, завуч школи.