Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 8 чоловік

З 25.02.19 по 01.03.19 в школі пройшов методичний тиждень «Від креативної особистості вчителя –до креативної особистості учня»

Дата: 25 лютого 2019 о 08:05
207 переглядів

За цей час були проведені відкриті уроки, виховні заходи, різні форми методичної роботи, які були об’єднанні темою «Розвиток педагогічної майстерності вчителів, реалізація ними принципів особистісно орієнтованого навчання у формуванні творчої особистості з високими загальнолюдськими якостями ».
Усі уроки та заходи проведені на високому методичному рівні. Вчителі показали вміння вибору форм організації навчання які зумовлюються завданнями освіти і виховання, особливостями змісту різних предметів та їх окремих розділів, конкретним змістом занять, складом, рівнем підготовки і віковими можливостями учнів, використання нестандартних підходів до проведення уроків та виховних заходів.
Творчим підходом відзначалися уроки у вчителів: - Бабух Уляни Романівни (урок-практикум з використанням ІКТ «Буква «ї»,позначення нею сполучення звуків [йі]. Звуковий аналіз слів. Читання слів. Словникові вправи.
Протягом уроку вчителька вивчала букву «Ї» і її звукові значення, розвивала артикуляційно-слухові відчуття; формувала в учнів виразність читання віршованого тексту; виховувала любов та бережливе ставлення до природи.
- Николюк Ольги Іванівни, вчитель англійської мови (Урок «День народження і числівники 1-10»),
- Нусь Інни Василівни (Урок «Алгоритми з циклами»), вчителька формувала уявлення про алгоритми, вміння складати такі алгоритми, розвивала увагу, пам'ять, логічне мислення.
- Яреми Юлії Миколаївни, вчителька музики (Урок «Ритми та мелодії весни»), вивчала з учнями фольклор, пісні весняного циклу.
- Полянської Марії Михайлівни, вчителька фізики (Виховна година «Безпечний інтернет»), досліджувала позитивні і негативні наслідки інтернету; сприяла обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання. Вчителька мотивувала їх поширювати цю інформацію у своєму середовищі.
- Замбриборщ Валентина Григорівна (географічний квест «Суд над предметами»). Слухалась справа учня, який звинувачує шкільні предмети в недоцільності їх вивчення. Суд викликає експертів, які наводять цікаві приклади із програмового матеріалу їх практичне значеня в житті людини. Виступали експерти з математики, української мови, хімії, біології, фізики і інші. Рішення суду: на уроках заохочувати учнів до навчання використовуючи практичні заняття, досліди. Розкривати важливість значення кожного предмету.
- Хвесюк Любов Дмитрівна (Ділова- гра з педагогічними працівниками «Використання інтерактивних методів навчання на уроках»), де вчителі продемонстрували фрагменти уроків з використанням інтерактивних методів (мозковий штурм, робота в групах, займи позицію, робота в малих групах, акваріум, мікрофон).
- Бурсаковської Любові Михайлівни(математичний брейн-ринг), виховувала інтерес до математики, розвивала навики до усної лічби, логічне мислення, розвивала пізнавальні та творчі здібності в учнів, культуру колективного мислення.
Високу креативність у організації та проведенні позакласних заходів показали:
Погорецька Людмила Анатоліївна педагог-організатор, вчитель зарубіжної літератури заступник з виховної роботи Онуфрійчук Мар’яна Степанівна (вечір-реквієм «А сотню вже зустріли небеса»);
- вчитель зарубіжної літератури Онуфрійчук Мар’яна Степанівна (інсценізація «Бій з вітряками»); - загальношкільна лінійка 1-11 класи, Замбриборщ Валентина Григорівна вчитель географії, заступник з виховної роботи під час якої всі моляться кожного дня «За мир і спокій в Україні»;
- Круглий стіл «Навколишнє середовище», вчитель біології та хімії Собиль Галина Василівна.
Батьківський всеобуч:
Григорів Наталя Михайлівна директор школи, донесла до батьків про зміни в нормативно-правовій базі щодо освіти:
а) концепція реалізації державної політики у сфері реформування ЗСО «НУШ» на період до 2029р.
б) про порядок проведення державної підсумкової атестації (Наказ МОН № 1369 від 07.12.2018р.).
- Тренінг «Педагогіка партнерства як продуктивна форма взаємодії вчителя, учнів та батьків» провела Хвесюк Любов Дмитрівна, завуч школи.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.